Uključi se u Kazališni studio mladih HNK-a Varaždin

Ako te zanima gluma,
Ako te zanima kazalište,
Ako te zanima kako te drugi vide,
Ako te zanima kako se što bolje izraziti,
Ako te zanima kako što bolje nastupiti,
UKLJUČI SE U STUDENTSKU DRUŽINU KAZALIŠNOG STUDIJA MLADIH HRVATSKOG NARODNOG KAZALIŠTA U VARAŽDINU.

Ciljevi Kazališnog studija mladih:

• razvijanje umjetničkih sklonosti i upoznavanje polaznika s kazalištem i njegovom društveno-kulturnom funkcijom
  • cjelovit odgoj i razvoj osobnosti i socijalnosti polaznika kroz njihovoj dobi, iskustvu i sposobnostima primjerene oblike kazališnog i dramskog rada
  • razvijanje kulture javnog nastupanja i komuniciranja
  • otkrivanje i potpora darovitih polaznika
  • promicanje i razvijanje kazališne i dramske pedagogije
  • povezivanje i suradnja s odgojno-obrazovnim ustanovama u Varaždinu i županiji, te sa srodnim ustanovama u Hrvatskoj i inozemstvu
  • preventivno djelovanje protiv svih oblika ovisnosti.

Gdje radi KSM?
Redovna nastava Kazališnog studija mladih odvija se tijekom školske godine u studijskim prostorima Kazališta u Cesarčevoj 1.

Sve obavijesti o upisu i radu Kazališnog studija mladih potražite na http://www.hnkvz.hr ili se obratite Vladimiru Krušiću, voditelju Studija, na e-adresu ksm@hnkvz.hr te na mob. 099 2317-298 i 099 2784-553.