KONFERENCIJA O BUDUĆNOSTI EUROPE „Jače gospodarstvo i društvena jednakost“

Predstavništvo Europske komisije i Ekonomski fakultet u Splitu, u suradnji s centrom Europe Direct Split, pozivaju vas na dijalog sa studentima pod nazivom  „Jače gospodarstvo i društvena jednakost“.

Kroz dijalog, između ostalog, razgovarat će se o samoodrživosti europskog gospodarstva te važnosti osiguranja društvene jednakosti. Dijalog se održava u okviru Konferencije o budućnosti Europe.

Konferencija o budućnosti Europe predstavlja jedinstvenu priliku da europski građani rasprave o izazovima i prioritetima Europe. Cilj je uključiti građane svih dobi i profila, a osobito mlade ljude, da se aktivno uključe u promišljanja o budućnosti EU-a, da jasno kažu u kakvoj Europskoj uniji žele živjeti, što žele mijenjati i na koji način.
Glavni zaključci dijaloga bit će uvršteni na platformu Konferencije.

INFORMACIJE & PROGRAM

Vrijeme radionice: 23. studenoga 2021. (utorak), 12:00 – 13:30 sati

Mjesto radionice: Ekonomski fakultet u Splitu i putem ZOOM platforme

Sudionicima događanja uvodno će se kratko obratiti Ognjen Zlatev, voditelj Predstavništva Europske komisije u Hrvatskoj i video porukom potpredsjednica Europske komisije za demokraciju i demografiju Dubravka Šuica.

Moderator rasprave će biti Branko Baričević, bivši voditelj Predstavništva Europske komisije u Hrvatskoj.

Više informacija o događaju pronađite i na stranicama Europske komisije: OVDJE