Studentski posao_Asistent u DPD odjelu 24sata

Digital Performance & Development je odjel unutar 24sata koji pokriva područja implementacije, upravljanja i optimizacije sustava za monetizaciju, distribuciju display oglasa i komercijalnog sadržaja, data management platforme, subscription platfome, analitičkih i alata za izvještavanje, te razvojem manjih web siteova (micrositeova) za promociju komercijalnih projekata.

DPD širi svoj tim te je u potrazi za odgovornom osobom željnom učenja na poziciji Asistent u DPD timu 24sata (m/f) koji će biti zadužen za produkciju, distribuciju i izvještavanje PR objava. Mentorstvo je osigurano, a u slučaju razvoja potrebnih vještina i interesa za ostala područja koja pokrivamo postoji mogućnost stalnog zaposlenja.  Od novog člana tima očekuje se odgovornost, točnost, agilnost, te predanost timskom radi i kolegijalnost.

Zadaci

• Produkcija (unos u CMS) PR članaka
  • Korekcije PR članaka
  • Uzimanje dokaznice PR objava
  • Vođenje evidencije PR objava

Što tražimo

• studenta s osnovnim poznavanjem HTML-a
  • minimalno poznavanje obrade digitalnih fotografija
  • osnovnu informatičku pismenost
  • razvijene organizacijske vještine uz samoinicijativnost u radu
  • smirenost
  • timski duh

Što nudimo

• Rad u najvećoj medijskoj kući u Hrvatskoj
  • dinamično i poticajno radno okruženje
  • priliku za stjecanje novih znanja i vještina
  • sudjelovanje u dinamičnim i raznovrsnim projektima

Prijaviti se možete ovdje – https://styria.talentlyft.com/o/qJtagN

Rok za prijavu je 13.2.2022.