U kreiranju programa ordinacije vodili smo se osnovnom idejom da klijentima osiguramo cjelovit pristup.

Stoga je naš tim djelatnika i suradnika višedisciplinaran (različitih osnovnih zvanja s područja očuvanja i zaštite psihičkog zdravlja) i usmjeren na daljnju edukaciju i usavršavanje u području ne samo terapijskih metoda, već i programa unapređenja kvalitete življenja i vrhunske izvedbe („peak performance“).

Poseban naglasak u našim tretmanima stavili smo na jačanje veze između uma i tijela, odnosno veze između mentalnih, emocionalnih i fizioloških procesa i to pomoću biofeedback metode.Tako je osnovan prvi hrvatski višedisciplinarni neurofeedback tim koji je od 2003. u kontinuiranoj edukaciji iz područja primjene neurofeedbacka kao i ostalih vrsta biofeedback metoda.

Naši suradnici i djelatnici su također suradnici i djelatnici u nastavi Zdravstvenog veleučilišta u Zagrebu, Hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu i Sveučilišta Sjever, te su u svoj nastavni program uvrstili i primjenu biofeedbacka.

S ciljem promocije biofeedback-a i uvrštavanja Hrvatske u europsku „biofeedback kartu“ razvili smo suradnju sa najboljim svjetskim stručnjacima na tom području: dr.Bobich, Beverley Steffert, Yuri Kropotov, Jonelle Villar, Wytze D. van der Zwaag.

Address

Our Address: